KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989186
nr 1398 9186
Oidentifierad konstnär. Vinterstad. Signerad, numrerad -37. Olja på pannå, daterad 36x48, yttermått inklusive ram: 43x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:09:37
24/5 18:36:16